Darbuotojai

Kokybiškas darbas yra mūsų įmonės pagrindinis prioritetas. Todėl tam, kad darbo rezultatai atitktų klientų poreikius, mes didelį dėmesį  skiriame personalo valdymui, nes tikime, kad jo darbo efektyvumas turi tiesioginę įtaką darbo rezultatams. Esame stipri ir dinamiška komanda, įgyvendinanti įvairios apimties projektus, kurių sėkmę lemia kiekvieno mūsų patirtis ir profesionalumas.

Mes saugome ir vertiname savo darbuotojus, suteikdami galimybę ir padrąsindami, kad padėtume jiems išnaudoti visą savo potencialą ir įgalintume savo komandą dirbti taip, kad viršytų klientų lūkesčius.

Mūsų sėkmės pagrindas yra puikus komandinis darbas, tarpusavio pagarba bei tikėjimas tuo, ką darome.

Linas Karžinauskas
Generalinis direktorius
linas@kgc.lt

Audrius Guzikauskas
Pirkimų direktorius 
audrius@kgc.lt
Tel.: +370 5 250 26 31

Mindaugas Guzikauskas      
Plėtros direktorius
mindaugas@kgc.lt
Tel.: +370 5 250 26 36

Edvard Jadelo
Statybų direktorius
e.jadelo@kgc.lt

Ramūnas Grudis
Pardavimų direktorius
r.grudis@kgc.lt
Tel.: +370 5 250 26 38

Mindaugas Alosevičius 
Finansų direktorius
m.alosevicius@kgc.lt
Tel.: +370 5 215 75 16

Artūras Petkelis
Kokybės kontrolės vadovas
a.petkelis@kgc.lt

Tomas Pupeikis 
Darbų saugos vadovas
t.pupeikis@kgc.lt

Gediminas Liudvinavičius
UAB "KG Transportas" direktorius
gediminas@kgt.lt
Tel.: +370 5 239 99 99