KG įmonės

KG įmonių veikla apima aliuminio-stiklo konstrukcijų, išorės fasadų projektavimą (UAB „KG Constructions“), aliuminio-stiklo fasadų, langų ir durų gamybą ir montavimą (UAB „KG Constructions“), priežiūrą ir remontą (UAB "KG Service"), taip pat saulės šviesos energijos ir šilumos sistemų diegimą ir naudojimą (UAB „KG Energija“). 

KG subūrė jauną ir ambicingą kolektyvą, savo žiniomis, patirtimi ir kompetencija užsitarnavusį klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Per savo veiklos laikotarpį esame įgyvendinę daugybę projektų, sėkmingai siekiame užsibrėžtų tikslų, įveikiame kilusius iššūkius. Ilgametė patirtis sprendžiant sudėtingiausias problemas leidžia operatyviai pasiūlyti tai, kas yra veiksminga, tinkama ir efektyvu.

 

Investuojame į naujausią gamybinę įrangą ir inovatyvias technologijas, leidžiančias išnaudoti didžiausią energijos šaltinį - Saulę. Galime kiekvieną pastatą paversti efektyviai veikiančiu ir ekologišku statiniu, kuris suteiktų daugiau nepriklausomybės nuo energetinės rinkos ir reikšmingai prisidėtų prie aplinkos ir klimato apsaugos.

Naujų nišų ieškome ir projektus vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse: Norvegijoje, Švedijoje, Islandijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane. Mūsų laiku priimti strateginiai sprendimai suteikia mums daugiau pasitikėjimo savimi, galimybių siekti užsibrėžtų tikslų – būti patikimas ir ištikimas partneris savo Klientui.

 
projektai
transportas
energija
service

facades
люксстрой