UAB „KG Energija“
  Saulės šviesos energijos ir šilumos panaudojimas ir inovacijos

  Iškastinių energijos šaltinių ištekliai mažėja, jų naudojimas neigiamai veikia klimatą. Saulės energija yra neišsenkanti, švari ir padeda sumažinti išmetamo CO2 kiekius. Siekiame įgyvendinti sprendimus, kurie leidžia išnaudoti šį didžiausią žmonijos energijos šaltinį. Terminė saulės energija ir šilumos siurbliai yra atsinaujinančios energijos sistemos, naudojamos geriamojo vandens, o tai pat pastatų šildymui. Elektros gaminimo sistemos naudoja saulės energiją švariai ir efektyviai elektros gamybai.

  Palaikome pagrindinę savo partnerio „Schüco“ saulės sistemų idėją – „kiekvieną pastatą paversti efektyviai veikiančia ir, visų pirma, ekologiškai švaria jėgaine, kuri suteikia daugiau nepriklausomybės nuo energetinės rinkos ir reikšmingai padeda ilgam apsaugoti klimatą“.

   

  Dirbame su sukurtomis pažangiausiomis saulės energijos sistemomis, kuriose technologinės žinios yra suderintos su atsakomybe.

  Novatoriškos saulės šviesos energijos ir šilumos sistemos yra pritaikytos montuoti:

  1. Tiek ant privačių namų
  2. Tiek ant komercinių ir pramonės objektų
  3. Bei ant žemės montuojamų įrenginių

   

  Šios sistemos gaminamos laikantis aukščiausių kokybės standartų ir pagrįstos įsitikinimu, kad dėl komercinės sėkmės negali būti pamiršta klimato apsauga.

   
  projektai
  transportas
  energija
  service

  facades
  люксстрой